Roztrzygnięcie konkursu "Koszyczek Wielkanocny"

2021_04_koszyczek_roztrzygniecie_28

1 kwietnia odbyło się rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu na „Koszyczek wielkanocny”. Każdy uczestnik mógł wykonać tylko jedną pracę, której motywem przewodnim były Święta Wielkiej Nocy. Celem konkursu było m.in. rozwijanie kreatywności i zdolności manualnych oraz propagowane tradycji związanej z tematyką Świat Wielkanocnych. Koszyczki wielkanocne zostały wykonane różnymi technikami oraz z różnych materiałów co podkreśliło kreatywność i pomysłowość wykonawców.

W konkursie wzięło udział 34 prac. Jury oceniało prace w 2 kategoriach wiekowych: 2,5-4 lat, 5-6 lat. Bardzo dużym problem był wybór tych najpiękniejszych prac, gdyż wszystkie były wykonane z ogromnym zaangażowaniem, starannością oraz pomysłowością. Podczas dokonywania wyboru Jury brało pod uwagę przede wszystkim samodzielną pracę dzieci oraz oryginalność.

Nagrody i upominki dla wszystkich dzieci biorących udział w konkursie zostały ufundowane przez Radę Rodziców. Gorąco dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i duże zaangażowanie w stworzenie tak pięknych prac. Gratulujemy talentu i pomysłowości!