Wigilia grupowa w przedszkolu

2021_12_wigilia_grupowa_12

„Jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy. Dzień zwykły dzień w którym gasną wszelkie spory.”

W naszym przedszkolu odbyły się Wigilie grupowe. Dzieci uczestniczyły we wspólnym nakrywaniu świątecznego stołu. Podczas spotkania  wszyscy złożyli sobie najserdeczniejsze życzenia,  dzieląc się opłatkiem. Następnie przedszkolaki zasiadły do pięknie nakrytego stołu, gdzie mogły skosztować potraw przygotowanych przez rodziców.  Wspólna wigilia  była okazją do przybliżenia tradycji i zwyczajów związanych ze świętami Bożego Narodzenia, jak również do utrwalenia poprawnych, kulturalnych zachowań przy stole podczas np. rodzinnych spotkań. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przygotowanie pysznych potraw.