2023_02_bal_26

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Jest długo wyczekiwaną atrakcją przez dzieci, która dostarcza wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 14 lutego 2023 roku odbył się przedszkolny bal karnawałowy. Wszystkie dzieci przebrane w kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki, zapewnianej przez naszego Pana Adama, który, na co dzień prowadzi u nas zajęcia z rytmiki. Podczas balu odbywały się różnorodne zabawy taneczne, które przysporzyły wiele radości najmłodszym. Na pięknie udekorowanej sali pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, Spidermanów, jak również Hot-doga ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci! Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Szkoda, że następny bal dopiero za rok. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz za zorganizowanie poczęstunków w salach. Wszyscy wspólnie wspaniale się bawiliśmy - czego dowodem są poniższe zdjęcia - zapraszamy do oglądania!