Loading color scheme

Kolejne sportowe sukcesy naszych uczniów!

2022_12_sukcesy_viib_1

• - Zuzanna Starkiewicz – uczennica klasy VII b SP Szkoły Podstawowej im. 100-lecia Niepodległości Polski  w Kalinówce zajęła I miejsce w kategorii Młodzik Kobiet na dystansie 50 m stylem dowolnym, I miejsce w kategorii Młodzik Kobiet na dystansie 100 m stylem dowolnym oraz III miejsce w kategorii Młodzik Kobiet na dystansie 200 m stylem dowolnym w Zimowych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego.
  • - Zuzanna Starkiewicz – uczennica klasy VII b SP Szkoły Podstawowej im. 100-lecia Niepodległości Polski  w Kalinówce zajęła II miejsce w III Rundzie Ligii Wojewódzkiej Dzieci i Młodzików w Pływaniu stylem dowolnym w kategorii 13 lat.
  • - Zuzanna Starkiewicz – uczennica klasy VII b SP Szkoły Podstawowej im. 100-lecia Niepodległości Polski  w Kalinówce zajęła II miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym, II miejsce na dystansie 100 m stylem zmiennym oraz III miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym w Zawodach Pływackich PUŁAWYSUPERSPRINT CUP w kategorii 13 lat.
  • - Zuzanna Starkiewicz – uczennica klasy VII b SP Szkoły Podstawowej im. 100-lecia Niepodległości Polski  w Kalinówce zajęła I miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym w kategorii 13 lat Dziewcząt w Wojewódzkiej Lidze Dzieci i Młodzików w Pływaniu.
  • - Jakub Żwirski – uczeń klasy VII b SP Szkoły Podstawowej im. 100-lecia Niepodległości Polski  w Kalinówce zajął I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Judo – w kategorii wagowej 34 kg.